Jdi na obsah Jdi na menu
 


<bgsound src="/file/4/moje_hudba.mp3" loop="infinite">

Seznam účastníků SETKÁNÍ MODELŮ 2017

 


 

Příjmení
Jméno
Model
Rozpětí
Motor
Výzkumný ústav Valašského letectva   hodně a každý jiný tak akorát ano
Procházka Jan Stinson Reliant SR-9 2553mm ZG-38
Juračka Lubomír TL-96 Star 2820mm ZDZ 50
Procházka Jan VT-125 Šohaj 4000mm větroň
Petr Jiří Boeing B-17G 4450mm 4xRoto 25
Knap Lubomír Short 360 3500mm 2xZDZ 40
Knap Petr Vivat L-13 sdm 4850mm Roto 35
Židáček Lukáš Extra 330sc 2700mm JC 120
Jícha Dan Bell 230 1810mm ZG-26
Procházka Marek Extra 300 2600mm DLE 111
Sklenka Rostislav SR71 Blackbird 1170mm 2xPermax480 elektro
Bura Rostislav DHC Beaver 2000mm Foxy elektro
Bura Rostislav Sbach 1350mm Ray elektro
Komárek Jiří Z-37 Čmelák 3500mm EME 120
Komárek Jiří Curtiss Jenny 2780mm DLE 55
Jasenovec Michal Yak 55 2600mm Hacker A150/8 el.
Bura Rostislav ml. Finist SM-92T 2550mm Scorpion el.
Dodek Antonín Boeing Stearman 3000mm Moki 250ccm 5-válec
Nawrat Vlastimil Four Stars 2200mm OS Max 1,6
Scholz Miroslav Storch 2280mm ASP 20 FS
Fencl Pavel Knoller CII 2130mm Laser 180
Vodešil Karel Piper J3 Cub 2800mm OS 120E
Vodešil Karel Aero Ae 10-01 2500mm Laser 150
Ondrejka Milan Katana 2300mm DLE 61
Great War Flying Circus skupina modely letadel z 1.sv. války cca 3000mm  
Laurenčík Miroslav Gee Bee Senior Sport 2540mm Valach Motors 120ccm
Kryl Ivo Hawker Tempest 2540mm MVVS 58
Hradil René EAA Biplane 2500mm Titan ZG-62
Banáš Jiří Chipmunk 2170mm čína 45ccm
Řehák  Jiří Extra 300 2200mm MVVS 58
Daněk  Zdeněk st. Fokker FVIIa 2950mm DLE 55
Daněk Zdeněk ml. Zlín 43 3000mm MVVS 80
Berg Jan Zlín 43 2400mm elektro
Berg Martin Piper J3 Cub 2400mm Hacker 60 - elektro
Hrbáček František Z37 Čmelák 2500mm Titan ZG38
Vít Pavel Sukhoi SU-26MM 3100mm ZDZ 180
Jarolím Radek F-22 Raptor 600mm elektro
Kolář Radim LazyBus 1000mm elektro
Vičánek Jaroslav Zlin 43 2400 elektro
Švec Jiří DSA1 Mini Plane 2100mm Titan ZG62
Vráblík Stanislav Percival Mew Gull 2800mm Valach Motors 120ccm
Chudárek Petr Pitts S12 2440mm ZDZ 120
Pastyřík Miroslav Junkers Ju-52 3300mm 3xelektro
Dostál Milan paraglider Wegus RS    
Holba Milan Orca 3100mm DLE 170
Řehák Rostislav Z-37a Čmelák 2020mm 26ccm
Vacek Pavel Sbach 342 3100mm DA 170
Beragg Jaroslav PZL Wilga 2200mm MVVS 30
Lužný Petr Sopwith Pup 2800mm Roto 85
Doubravský Petr Klemm 25d 3100mm Echo 35
Špatenka Marek MXS-270-V3 2750mm DLE 120
Rengevič Vladimír st. Trempík 2460mm MVVS 26
Rengevič Vladimír st. Z-37 Čmelák 2600mm DLA 56
Rengevič Vladimír ml. FunCub 1400mm elektro
Buzrla Jan Weeks Solution 1850mm ZDZ 80 B2RV
Buzrla Jan ml. Boeing Stearman 1350mm elektro
Buzrla Jan ml. Porterfield CP-65 Collegiate 1450mm elektro
Buzrlová Hana Lazy Bee 750mm elektro
Koreczki Petr Sbach 342 2200mm DLE 55
Komárek Matej Commander 1460mm  
Maťaťa Jozef Heinkel H-72 Kadet 3000mm Bombus 85ccm, 5-válec
Maťaťa Jozef Lame S315 2500mm turbína Jakadofsky
Maťaťa Michal Nieuport 17 3000mm Saito 85ccm 3-válec
Knebl Ladislav Handley Page Manx 3250mm 2xelektro Phasor 45/3
Malý Petr Extra 330S 2600mm čína 111ccm
Malý Petr DSA-1 Smith Mini Plane 2200mm Valach Motors 120
Blažej Lukáš Pitts Model 12 2400mm DLA 112
Podlesný Jaroslav T170 2350mm MVVS 35
Němeček Jaroslav Komander 1860mm

Emax elektro

Tomášek Martin DSA-1 Smith Mini Plane 2100 ZDZ 80
Kühnel Jindřich DG-800 4200 elektro
Brázdil Josef ABC Robin 3900

ZDZ 80

Kolek Přemysl Yak 55 1800 elektro
Kolek Přemysl Piper Super Cub 2000 elektro